Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam personal depozit Arad

Salariu confidenţial
ID 857289
acum o săptămână
Mogosoaia, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Firma de curierat DPD Romania angajeaza personal in depozit.
Responsabilitati:
- Receptioneaza, depoziteaza si aranjeaza marfurile sosite in depozit;
- Efectueaza manipularea manuala a marfurilor;
- Asigura incarcarea/descarcarea rapida si eficienta a marfii din autovehicule;
- Pregateste marfurile pentru livrare, realizeaza coletele pentru expediţie;
- Manipuleaza cu grija coletele respectand procedurile si instructiunile de lucru.
Program: luni-vineri
- Salariu avantajos + bonusuri
- Tichete de masa: 20 lei/zi
Cerinte:
- Seriozitate, responsabilitate
- Fara antecedente penale

Pentru detalii va rugam sa sunati la 0742905168

DPD Romania | DPD Romania
ID 857289