Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam personal

Salariu confidenţial
ID 882493
acum o zi
Timisoara, Timis
Domeniu de activitate

Maşini / Auto,    Inginerie / Tehnologie,    Chimică

Full time

Pozitii disponibile :

- Tehnolog
- Mecanic utilaje
- Chimist

Cerinte:
- permis de conducere categoria B;
- disponibilitatea de deplasare;
- cunostinte limba engleza (nivel mediu);
- persoana comunicativa, cu abilitati de analiza si organizare;
- seriozitate, implicare;

Responsabilitati:
- contribuie activ la atingerea obiectivelor societatii noastre;
- promovarea imaginii companiei;
- gestionarea relatiei cu clientii alocati si dezvoltarea portofoliului propriu de clienti;
- vizitarea tuturor clientilor de pe ruta sa conform procedurii interne agreate;
- mentine si imbunatateste relatia cu clientii din portofoliu;
- preocupare permanenta pentru cresterea numarului de clienti;
- realizarea lunara a obiectivelor trasate de managerul direct sau a altor obiective;
- se asigura ca produsele focus sunt disponibile la vanzare in locatiile din teritoriul alocat in conformitate cu obiectivele si strategiile companiei;
- se asigura ca stocul de produse din spatiul de vanzare al locatiilor din teritoriul alocat este mai mare decat al competitiei;
- se asigura ca baza de date cu clientii din teritoriul alocat este corecta ;

Descrierea companiei:
LUBRICANT RO OIL S.R.L. este pe piata din Romania din anul 2015 insa pe piata Europeana compania a existat inca din anul 1993.
Noi oferim servicii complete în ceea ce priveste distributia de lubrifianti, inclusiv consiliere, diagnostic și scolarizare/formare. Noi creăm pentru clienții noștri cea mai bună ofertă din punct de vedere tehnic și economic. Prin gama larga a ofertei noastre suntem capabili de a satisface dorințele fiecărui client în parte.

Gama de lubrifianti oferită: lubrifianti speciali, lubrifianti plastici, lubrifianti pentru industria alimentară, solutii ajutătoare pentru formare si stantare, solutii pentru prelucrări prin aschiere, produse pentru domeniul injectii mase plastice, lubrifianti biodegradabili, uleiuri industriale, uleiuri folosite in domeniul automotiv, solutii de conservare etc.