Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Angajam optometrist

Salariu confidenţial
ID 823167
acum 2 săptămâni
Rasnov, Brasov
Domeniu de activitate

Medical / Farmacie

Tip job

Part time,    Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

Hai in echipa noastra!
Cautam coleg/a pentru optica medicala cu punct de lucru fix, in orasul Rasnov, judet Brasov.

CANDIDATUL IDEAL:

-studii de specialitate optometrica in curs sau finalizate
-persoana responsabila, dinamica, organizata
-bune abilitati de comunicare si orientare catre client

DESCRIEREA JOBULUI:

-consultatii optometrice/determinare de dioptrii si prescriere ochelari de vedere/lentile de contact
-consilierea/vanzarea de lentile/rame pentru ochelari de vedere

BENEFICII:
-mediu de lucru placut
-salariu fix + bonusuri
-se deconteaza transportul

-sambata/duminica liber