Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam Operatori CNC la o fabrica din Oradea

Salariu confidenţial
ID 819861
acum 2 săptămâni
Oradea, Bihor
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Nivel carieră

Student,    Necalificat,    Fără studii superioare

CERINTE:
- studii medii
- seriozitate
- atentie la detalii
- disponibilitate de a lucra in 3 schimburi
- experienta pe un post similar constituie un avantaj
RESPONSABILITATI:
- prelucrarea pieselor mecanice conform desenelor tehnice
- utilizarea dispozitive de măsură pentru controlarea pieselor finite
- operarea masinilor (strunguri, centre de prelucrare, masini de injectie sub presiune, prese)
- urmarirea pasilor de productie, respectiv a programului pentru piesele ce urmeaza a fi prelucrate

Madalina
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 819861