Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam Operatori CNC

Salariu confidenţial
ID 811035
acum o săptămână
Reghin, Mures
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

ZSOFIA S.R.L., producator de piese componente diverse din aluminiu si otel, angajează operatori pe utilaje.

Candidatul ideal
Persoana tehnica, cu simt practic, responsabila;
- Cunostinte operare masini cu comanda numerica;
- Cunostinte de interpretare a unui desen tehnic;
- Cunostinte de utilizare a instrumentelor de masura;

Responsabilitati:

- Operarea masinilor
- Intretinerea si mentinerea parametrilor optimi de functionare a masinilor
- Aprovizionarea locului de munca cu materialele si semifabricatele necesare;
- Urmarirea pasilor de productie, respectiv a programului pentru piesele ce urmeaza a fi prelucrate;
- Utilizarea dispozitivelor de măsură pentru controlarea pieselor finite
- Asigurarea functionarii masinii si pastrarea curateniei la locul de munca

Oferim:

- salariu atractiv
- program de lucru 8h/zi, luni-vineri
- flexibilitate si seriozitate.

Cei interesați și care îndeplinesc condițiile, să ne contacteze la sediul firmei din localitatea Reghin, str. Carpati, nr. 9 sau la numerele de telefon între orele 10:00 – 16:00.

ZSOFIA SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 811035