Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam operator pentru nacele - mecanic

Salariu confidenţial
ID 820523
acum 4 zile
Oradea, Bihor
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Firma Working Platform WP angajeaza operator pentru nacela incarcator telescopic.
Cerinte:
- obligatoriu trebuie autorizări ISCIR pentru utilaje de ridicat
- studii medii
- permis de conducere cat "B"
- experienta in domeniu
- capacitate rapida de a lua decizii.
Descrierea jobului:
Asigura functionarea a nacelei incarcator telescopic
Efectueaza lucrari cu nacela.
Deplasari ca operator cu nacela
Se lucreaza doar schimbul 1.
Activitatile de mentenanta sau participarea la activitati de investii.
Planifica activitati si resurse necesare lucrarilor de mentenanta / reparati
Comanda, direct sau prin colaboratori, piese de schimb / materiale / consumabile si pastreaza relatii profesionale cu furnizorii de materiale.
Descriera firmei:
Suntem o companie care se ocupa cu comercializarea si inchirierea nacelelelor.
Pentru mai multe detalii va rugam sa ne trimiteti CV-ul dumneavoastra pe adresa:
[Email hidden]
Tel:+40 720 623 624

Working Platform WP | Working Platform WP SRL
ID 820523