Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Angajam : Operator magazin online – gestionar stocuri

Salariu confidenţial
ID 816814
acum o lună
Timisoara, Timis
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office,    IT

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Brand romanesc de haine de blana si piele cauta coleg / colega .

Ce ne dorim de la tine:

Cunostinte Word, Excel

Cu sau fără experiență în administrarea online-shop-urilor;

Constituie un plus cunostintele de programare web dar nu sunt obligatorii.

Motivatie pentru dezvoltare, prin invatare are continua;

Abilităti de organizare si gestionare a timpului de lucru;

Spirit de inițiativă, creativitate, flexibilitate , adaptare rapidă la medii noi, atitudine proactivă

RESPONSABILITĂȚI:

* Operare pe calculator a datelor;

* Intocmirea stocului si a rapoartelor de vanzare

* actualizare stocuri pe site

* mentenanta si suport pentru colegi

* tinerea inventarului si a stocului fizic
* administrare conturi de social media Facebook , Instagram , Youtube

* receptie marfa si transfer catre magazin

Beneficii:

- Pachet salarial atractiv in functie de cunostinte, experienta si activitatea desfasurata
- Dezvoltare profesionala continua
- Diferite alte beneficii in functie de rezultate si realizari

Interviurile au loc direct la sediul nostru din Timisoara,

Bld 16 Decembrie 1989 nr 13 , pentru informatii

suplimentare va rugam sunati la 0764158758