JobZZ.ro

Angajăm Operator imprimantă

Salariu confidenţial
ID 880607
acum o lună
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Prestări servicii

Nivel carieră

Junior/Entry Level

O companie din Cluj-Napoca este în căutarea unui operator imprimantă dedicat și profesionist pentru a se alătura echipei lor. Dacă aveți experiență și cunoștințe relevante, sunteți invitat să aplicați!
Responsabilități:
• Operarea și întreținerea imprimantelor
• Asigurarea calității tipăririi și respectarea termenelor limită
• Colaborarea cu echipa de design pentru a asigura realizarea optimă a proiectelor
• Gestionarea materialelor și echipamentelor necesare procesului de tipărire
Cerințe:
• Cunoștințe solide de CorelDRAW
• Experiență în operarea imprimantelor constituie avantaj
• Abilități tehnice și atenție la detalii
• Capacitatea de a lucra eficient atât individual, cât și în echipă
• Disponibilitate pentru program de lucru fix
Program de lucru:
• Normă întreagă
• Luni - Vineri, 8:00 - 16:00
Beneficii:
• Pachet salarial atractiv
• Mediu de lucru dinamic și prietenos
• Oportunități de dezvoltare profesională
Locație:
• Cluj-Napoca
Dacă sunteți interesat și îndepliniți cerințele, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră la [email protected]