JobZZ.ro

Angajam Operator Depozit Alimentar (frigorific)

Salariu confidenţial
ID 835796
acum 4 săptămâni
Sibiu, Sibiu
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare

Societate comerciala din Sibiu angajeaza pentru depozitul din municipiul Sibiu Operator Depozit Alimentar (frigorific).
Cautam o persoana organizata, punctuala careia ii place sa lucreze atat in echipa cat si individual. Autorizația ISCIR de stivuitorist reprezintă un avantaj precum si experienta de lucru intr-un depozit cu temperatura controlata (frigorific).

Responsabilitati:
- activitati de manipulare, incarcare, descarcare, receptie marfa.
- verificarea/ intocmirea documentelor de intrare/iesire din depozit.
- pregatirea comenzilor pentru livrare (picking, scanare produse, repaletari, infolieri).
- participa la inventarierea produselor (de cate ori este necesar).

Oferta noastra:
- pachet salarial atractiv fix si tichete de masa.
- prime de sarbatori.
- echipament de munca si protectie corespunzator.
- soft de gestiune pentru a usura munca.
- loc de munca stabil.

Carmen
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 835796