Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam muncitori necalificati construcții

4.000 LEI
ID 836465
acum 2 săptămâni
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Echipa DOZ Partners se mareste!
Stiai ca angajam muncitori?

Avem nevoie de :
faiantar
zidar
zugrav
finisor
rigipsari

Sigur avem loc in echipa noastra si pentru tine!
Ce punem noi in joc?
- transport gratuit
- cazare gratuita
- unele lucrari vor fi in deplasare
- unelte profesionale
- atmosfera de lucru placuta.
- posibilitatea de promovare in cadrul firmei.
- seriozitate (salariul si bonusurile le vei primi la timp)
- salariu negociabil in urma interviului

Care este profilul candidatului ideal?
- capabil
- sociabil
- dorinta de a invata sau de a se perfectiona
- atentie sporita la detalii

Ce calitati si aptitudini ne asteptam sa ai?
- abilitati de comunicare
- capacitate concentrare, analiza si sinteza
- spirit de initiativa, gandire logica, flexibilitate, fire energica, optimista
- atitudine pro-activa, persoana riguroasa,
- abilitati organizatorice si de auto-organizare, punctualitate, capacitatea de a respecta termene limita
- asumarea responsabilitatii
- adaptare rapida la mediul de lucru
- competente de a lucra in echipa, preocuparea permanenta pentru ridicarea nivelului profesional individual si al echipei

Acum, dupa ce ai citit toata lista de mai sus si simti ca esti potrivit echipei noastre, aplica acum!

0743703730

Denisia
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 836465