Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam muncitori necalificati

3.000 LEI
ID 851935
acum 2 săptămâni
Dobroesti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Full time

Nivel carieră

Necalificat

Muncitori calificati si necalificati
Sisteme ventilare si Climatizare.
Compania Di&Trade Engineerind SRL angajeaza muncitori in domeniul sistemelor ventilare si Climatizare.
Descrierea postului:

• Montare, sisteme de ventilare si climatizare.
• Montare izolatii pentru canalele de ventilare.
• Montare tubulatura
Cerinte:
• Experiență de lucru în mediu industrial – preferabilă dar nu obligatorie
• Detinere permis conducere reprezinta un avantaj dar nu este obligatoriu
• Abilități de lucru în echipă
• Capacitate de învățare și adaptare rapidă la solicitarile specifice postului

Va oferim:

• Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
• Salariu motivant și majorări salariale periodice în funcție de performanță și competențe .
• Bonus de performanță după prima lună de angajare
• Haine de lucru si echipament pentru muncă
Salariul pe cartea de munca va fi trecut conform "normelor legale", un loc de munca stabil cu posibilitate de crestere profesionala si salariala. Pentru persoane interesate, din provincie, exista posibilitate de cazare gratuita. Anuntul se adreseaza persoanelor ce doresc un mediu de lucru antrenant, sigur si de lunga durata.
Detalii tel. 0751133122

Ciobanu
ID 851935