Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam muncitor necalificat in constructii

Salariu confidenţial
ID 825024
acum 3 săptămâni
Constanta, Constanta
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Candidatul ideal
- sa aiba insusiri de personalitate: seriozitate/responsabilitate, loialitate, hotarare, adaptabilitate, autocontrol, atitudine pozitiva, sa aiba calitati psihice necesare (spirit de observatie, rabdare, viteza de reactie, capacitate de orientare in spatiu, capacitate de comunicare etc.);
- sa nu aiba antecedente penale
- sa fie apt din punct de vedere medical
- sa participe activ la rezolvarea sarcinilor echipei
-a fie cinstit, loial si disciplinat, dand dovada in toate imprejurarile de o atitudine civilizata si corecta fata de toate persoanele cu care vine in contact;

Descrierea jobului
Activitatea de baza a ocupatiei consta in activitati de intretinere a cladirilor din cadrul unitatii.
Responsabilitati si sarcini:
-sa descarce sau sa stocheze materialele de constructie si produse,
-sa pregatesca materialele solicitate in utilizarea procesului tehnologic
-sa le amestece in recipienti
-sa le intinda, sa le taie
-sa sorteze materialul rezultat din demolari
-sa ajute in cadrul echipei deservirea diferitelor masini si echipamente
Lucreaza in incinta unitatii, se lucreaza uneori la inaltime.

Program de 8 ore/zi, respectiv 40 ore/ saptamana.

Officevinvico
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 825024