JobZZ.ro

Angajam Muncitor Necalificat - Electricieni/Cablaje

4.500 LEI
ID 827762
acum o săptămână
Constanta, Constanta
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații,    Energetică

Full time

Nivel carieră

Necalificat,    Junior/Entry Level

Descrierea jobului
Realizarea lucrarilor de cablare si conectare in cadrul instalarii sitemelor electrice si electronice.
Executarea lucrarilor in termenele stabilite conform planurilor de executie.
Disponibilitate de deplasare in Constanta-Midia-Mangalia.
Cerinte:
Responsabili, harnici, dornici de a se afirma si de a se califica la locul de munca.
Beneficii
Contract de munca pe perioada nedeterminata;
Salariu motivant, in functie de nivelul de cunostinte, implicare, performanta si rezultate;
Conditii de lucru ce respecta angajatii si cadrul legal;
Posibilitate de dezvoltare profesionala, instruire la locul de munca;
Mediu de lucru placut, echipa tanara si dinamica.
Candidatul ideal
Experienta in domeniul instalatiilor electrice de curenti slabi si inalti (montaj cablu / canal cablu / pat cablu)
Organizat, responsabil, dinamic, dornic sa lucreze in echipa, dorinta de perfectionare.
Permis auto categoria B reprezinta un avantaj
Seriozitate, punctualitate, buna conduita.

Office
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 827762