Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajăm Montator/Manipulator Materiale Publicitare

Salariu confidenţial
ID 818336
acum 3 săptămâni
Sibiu, Sibiu
Domeniu de activitate

Publicitate,    Producție

Full time

Descriere
Schwarz Gruppe Int recrutează personal pentru montaj și manipulare pentru Departamentul de Producție Publicitară.

Locația postului Sibiu .

Echipa noastră înseamnă fețe zâmbitoare, comunicare familiară, respect și încredere. Ne place să învățăm zilnic unii de la alții (angajați, clienți, parteneri) și vrem să te sprijinim pe tine să-ți maximizezi potențialul și să contribui într-o echipă entuziastă. Ne bucurăm de implicarea continuă în proiecte inovative și nu avem timp să ne plictisim.

Căutam persoane îndemanatice, cu simț practic pentru sarcinile atribuite.

Lucrul presupune implicarea atât în faza de execuție dar și montaj pentru lucrări de semnalistică, litere volumetrice, panouri publicitare și aplicare autocolant, realizare casete luminoase, termolipiri, etc. Este un avantaj experiența anterioară însă nu este obligatorie pentru cei care își doresc să fie specializați în acest domeniu.

Pentru asta oferim și o periodă de pregătire și asistență până când cunoștiințele tehnice vor atinge nivelul corespunzător acestui post.

Profilul candidatului
• Carnet de conducere categoria B, cu experiență;
• Îndemânare și pricepere în a lucra cu o varietate de materiale;
• Capacitatea de a implementa soluțiile oferite la asamblări și de a identifica soluții noi;
• Organizat, capabil să își fixeze priorități și să le aducă la îndeplinire;
• Capabil să coordoneze mai multe proiecte simultan, respectând termenele;
• Capacitatea de asumare a responsabilităţii si de a lua decizii;
• Disponibilitate la deplasare în țară și adaptabilitatea la program prelungit.

Descrierea postului
Pe scurt, vei ajuta colegii de la departamentul de Grafică la activități ce necesită dibăcie, în primul rând:
• Măsurători de mici și mari dimensiuni pentru: lietere volumetrice, panouri publicitare și de atenționare, semne de atenționare/ avertizare;
• Montaj: casete luminoase, folie autoadezivă, colantare, panouri de mici și mari dimensiuni, local și în țară;
• Finisaje: tăiere, vopsire, biguire, capsare, prinderi diverse etc.;
• Preluare comenzi: deplasare pe teren conform cererilor ce vin de la clienți și obținere detalii necesare executării celor mai sus menționate;
• Deviz lucrări;
• Inventar periodic.

Beneficii
• Salariu: fix + bonusuri de performanță;
• Bonuri de masă;
• Ore suplimentare plătite;
• Măriri salariale anuale, în funcție de performanțe;
• Mediu de lucru profesionist;
• Program full-time și stabilitate pe termen lung;
• Posibilitatea de-a crește împreună cu noi.

Dacă vrei să ne cunoști, să începi un nou capitol profesional în care să înveți și să te dezvolți, trimite-ne un CV pe: office@schwarzgruppeint.ro. sau contactează-ne la: 0737 250 290.

Te așteptăm în echipa noastră.

Schwarz Gruppe INT | SC Schwarz Gruppe Int SRL
ID 818336