JobZZ.ro

Angajam mecanic pentru mică mecanizare in constructii

ID 881683
acum 16 ore
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

duplicate

1

Descrierea Postului: Angajăm mecanic pentru mică mecanizare dedicat pentru a se alătura echipei noastre. Candidații ideali vor fi pasionați de mecanică și vor avea bune cunoștințe tehnice în domeniu (reparații mașini și echipamente).

Responsabilități:

Gestionarea si mentenanta echipamentelor de mica mecanizare

Întreținerea și repararea mașinilor și echipamentelor.

Respectarea specificațiilor tehnice.

Asigurarea calității reparațiilor.

Colaborarea cu echipa și alte departamente pentru a respecta termenele limită.

Cerințe:

cel puțin 2 ani experiență ca mecanic.

Cunoașterea tehnicilor și a uneltelor specifice.

Capacitatea de a lucra independent, dar și în echipă.

Atenție la detalii și orientare către calitate.

Permis de conducere categoria B

Paula
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 881683