Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam manipulanti marfa

3.400 LEI
ID 838376
acum 4 săptămâni
Timisoara, Timis
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Descriere
Descrierea postului:

* Efectueaza deplasarile materiei prime si a produselor finite in cadrul atelierului de injectie * Verifica conformitatea bonului necesar de produse cu elementele pregătite pentru punerea în fabricatie

* Identifica morile şi etuvele în funcţie de numărul maşinii şi tipul de materie utilizată.

* Alimenteaza maşinile cu materie, etuvată sau nu, inainte de oprirea maşinii (lipsa materie în buncăr)

* Distruge rebuturile din atelier (macinare) si identifica materialul macinat

* Completeaza corect documentul supraveghere etuvare şi înregistreaza data şi ora de introducere a materiei în etuvă.

* Identifica paletii cu produse finite cu ajutorul fisei de insotire , inregistreaza numarul de cutii de pe palet pe aceeasi fisa si transporta piesele in zona de validare ( cu transpaletul) * Identifica sacii cu materie măcinată sau pură cu eticheta « identificare materie » corect completată

* Demonteaza si curăţa morile , etuvele şi buncărele

* Curata masinile la fiecare demontare de matrita

* Verifica si realizeaza selectarea corecta a deseurilor

* Ajuta reglori in caz de nevoie (doar in situatia in care au formare ) .

BENEFICII oferite:

~ Venit atractiv începând de la 4.000 brut/lună (2400 Ron NET), cu posibilitate de creștere la 2.700-2.800 NET, în funcție de experienta și de evoluția în cadrul firmei,

~ Mărirea Salariala dupa 3 LUNI, in functie de performantele obținute!

Venitul brut lunar include următoarele: salariu de baza, PRIMA lunara de performanta si sporul de noapte (25%).

ALTE beneficii:

~ TICHETE de masă - 20 Ron/zi lucrată;

~ Prime de sărbători;

- DECONTARE transport în limita unui buget lunar;

~ Prima "angajatul lunii".

~ Primă "Cutia cu sugestii";

~ Acordare spor de vechime de 1% pentru fiecare an de vechime in firma.

Avantaje suplimentare:

~ Colectiv de muncă plăcut;

~ Pauză de masă de 30 min, inclusă în programul de lucru;

~ Acordare Concediu suplimentar, în funcție de vechimea în firmă.

~ Posibilitati de promovare si calificare profesionala;

~ Mediu de lucru bine organizat - loc de muncă stabil ;

~ Posibilitatea dezvoltării carierei într-o companie de succes.

Program de lucru --> 3 schimburi:

- sch. 1: 06:30-14:00;

- sch. 2: 14:00-22:30;

- sch. 3: 22:00-06:00.

Descrierea firmei:

Suntem o societate franceză de succes care activează în domeniul injecțiilor de mase plastice de peste 12 ani, aflată într-o continuă dezvoltare, cu o mare ascensiune atât pe plan intern, cât și extern. Ne axam pe productia de instrumente medicale, pe productia de componente destinate industriei auto pentru mari producatori de autovehicule si nu numai in calitate de rang unu si rang doi.

Dorim ca viitorul nostru coleg sa aiba:

- Rezistenta la stres;

- Dorinta de perfectionare;

- Abilitati de organizare;

- Abilitatea de a lucra in conditii de stres, cu termene limita.

Unde ne gasesti?

- In zona Calea Buziasului (Timisoara), vis-a-vis de fabrica Azur, în incinta Bega Tehnomet.

Mai multe detalii despre acest post puteti obtine la urmatorul numar de telefon:

0723101361, interval orar 08:00-17:00!

Timisoara
ID 838376