Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam manipulant marfa

1.400 LEI
ID 821101
acum 2 zile
Zalau, Salaj
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

SC GYM INVEST SRL – www.GimiHome.ro angajeaza manipulant marfa, full time, la depozitul din sat Panic, comuna Hereclean, str. DN1H 3M.
Cerinte:
- Permis de conducere categoria B
- Capacitate de planificare si organizare
- Abilitate de lucru in echipa
Responsabilitati:
- Descarcarea marfurilor primite de la furnizori
- Ambalarea marfurilor si aranjarea acestora in depozit
- Pregatirea marfurilor ce urmeaza a fi livrate
- Incarcarea marfurilor in masinile de transport
Beneficii:
- Pаchеt salаriаl negociabil
- Posibilitate de DEZVOLTARE profesionala
Program de lucru: Luni-Vineri: 8 ore/zi
Va rugam sa ne trimiteti CV-ul dvs la adresa gimihome@gmail.com
Pentru detalii: 0731.301.229 sau gimihome@gmail.com
Descrierea companiei:
SC GYM INVEST S.R.L. - GIMIHOME este prezenta pe piată începând cu anul 1998, fiind specializată in comert en-gros si en-detail a produselor de uz casnic si menaj. Inca de la infiintare compania noastra si-a propus sa ofere servicii si produse optime care sa corespunda exigentelor clientilor. Avem o echipa de 40 de angajati cu vasta experienta in domeniul comercializarii de produse uz casnic si menaj, ambalaje, produse HORECA, produse unica folosinta, jucarii etc.

GimiHome.ro
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 821101