Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam maistru/sef de echipa/coordonator echipa

Salariu confidenţial
ID 806029
acum 3 săptămâni
Constanta, Constanta
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

SC HIDRO CONTRUCT SRL este o companie independenta Romaneasca cu capital privat, si o experienta in domeniu de peste 20 ani in domeniul de Constructii si Fundatii Specialesi apreciata pentru calitatea serviciilor si furnizarea de solutii tehnice rentabile.

Sectorul privat , de stat si constructii utilizeaza serviciile companiei in scopuri comerciale, infrastructura, industriale si rezidentiale. Reputatia HIDRO CONSTRUCT este construita pe inginerie, seriozitate si inginiozitate si depune eforturi pentru inovare si dezvoltare durabila.

Viitorul membru al echipei noastre va trebui sa fie o persoana organizata, comunicativa, cu o atentie sporita pentru detalii si cu un simt practic dezvoltat.

Descrierea jobului

Responsabilitati

- Este prezent pe Santier din partea executantului având in subordine mai multe echipe de muncitori
- Raspunde doar in fata directorului tehnic sau al directorului general
-Urmareste executia lucrarilor pe santier din punct de vedere al cantitatii, calitatii, si respectarii termenelor de executie;
Sarcini:
-Organizarea lucrarilor pe santier;
-Verifica planurile de executie si propune solutii constructive pentru rezolvarea neconformitatilor identificate si tehnologii;
-Studiaza detaliile de proiectare si documentatia tehnica necesara pentru lucrarile de constructie;
-Urmareste ca aprovizionarea cu materiale comandate sa se faca la timp si se verifica existenta documentelor de calitate;
-Isi insuseste si urmareste aplicarea legislatiei, procedurilor si instructiunilor tehnice de lucru.

Cerinte:

Experienta relevanta (minim 5 ani) in domeniu.
Abilitati operare PC MS OFFICE: WORD, EXCEL
Permis de conducere cat B,
Abilitati bune de comunicare si relationare,
Persoana organizata, atenta la detalii, muncitoare.

Oferta financiara se va discuta in cadrul interviului.

Depunerea CV-urilor se face la adresa de e-mail: sau office@hidro-construct;
Detalii la telefon:0753.702.608 si 0721.421.492

Pavel Adina
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 806029