Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul

Angajam Lucrator Depozit (Dragomirești-Deal, IL) Determinat-3luni

3.500 LEI
ID 882093
acum o zi
Dragomiresti Deal, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Nivel carieră

Necalificat

Te potrivești pentru acest rol dacă:

Ai capacitate de învățare rapidă - te vei folosi de un scanner ︀︉︎︌︄︀︂︅​︂︆︄︆​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎PC.

Ești o persoană dinamică, atentă la detalii activă, responsabilă, cu spirit de echipă.

Experiența în logistică reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

EXTRA BONUS SEZON 1200 LEI SAU 1800 LEI NET

*Veți beneficia de acest bonus conform anumitor condiții

Ce te ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀va face fericit la noi?

Venit lunar NET între 3500 lei 4500 lei format din:

Salariu net aproximativ 2400 lei

40 lei zi lucrătoare tichete masă, aproximativ 800 lei lună

Bonus lunar (prezență + calitate) de până la aproximativ 250 lei net

Extra bonus de performanță: de până la aproximativ 1100 lei net

Spor de weekend, spor sărbatoare legală, spor ore suplimentare

Alte beneficii:

Tichete cadou de Crăciun în valoare de 300 de lei

Concediu de odihnă aferent perioadei contractuale (baza de calcul: 20 zile an)

TRANSPORT ASIGURAT (ruta Chiajna-Păcii)

Diverse surprize + fructe oferite o dată pe lună

Abonament medical clinică privată (inclusiv servicii de stomatologie)

Program: Ture alternative L-D, 2 weekend-uri libere lună

Săpt. 1: Miercuri, Joi, Vineri Liber

Săpt. 2: Luni, Marți, Sâmbătă, Duminică Liber

Ce implică munca ta, ce responsabilități ai?

Primirea, ridicarea, ambalarea și expedierea comenzilor la timp.

Te așteaptă multă activitate și mișcare continuă.

Vei lucra cu tehnologie modernă, acest lucru va ușura și eficientiza mult munca ta.

Notino Logistics Romania
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 882093