Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam Lucrator Depozit

3.300 LEI
ID 847272
acum 3 zile
Mogosoaia, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Firma Your Stuff, operatorul magazinului online pentruanimale.ro angajeaza personal in depozitul din Mogosoaia.

Responsabilitati:
- Receptioneaza, depoziteaza si aranjeaza marfurile sosite in depozit;
- Efectueaza manipularea manuala a marfurilor;
- Pregateste marfurile pentru livrare, realizeaza coletele pentru expediţie;
- Manipuleaza cu grija produsele din depozit si coletele respectand procedurile si instructiunile de lucru.

Program: luni-vineri

- Salariu 2300 lei

-Bonus – 400 lei se acorda pe baza prezentei si raportat la performante

- Tichete de masa: 30 lei/zi

Cerinte:

- Seriozitate, responsabilitate

- Rezistenta la efort

- Fara antecedente penale

Cei interesati sunt rugati sa ne contacteze la nr de telefon 0752.129.288 – Marius

Marius Grigore | Your Stuff SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 847272