Angajam lucrator confectii metalice pentru fabrica mobilier din inox

4.000 LEI
ID 878324
acum o lună
Domnesti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Producție

Full time

duplicate

1

Angajam LUCRATOR CONFECTII METALICE

Domeniul de activitate: productie mobilier inox pentru industria alimentara

Responsabilitatile principale ale postului:
- finisare si slefuire mobilier metalic din inox;
- debitare teava si profile din inox;
- lucrul cu polizor unghiular (flex), bormasina, masini de slefuit, utilaje CNC pentru debitarea si indoirea tablei.

Cerinte post:
- cunostinte elementare de algebra si geometrie: adunari, scaderi, tabla inmultirii, cunoasterea formelor geometrice, transformari ale unitatilor de masura pentru lungime (din m cm in mm);
- abilitati tehnice si experienta de lucru cu echipamentele specifice postului;
- experienta in domeniu si permisul de conducere (categoria B) constituie un avantaj;
- se cere punctualitate si seriozitate.

Alte detalii:
- Activitatea se va desfasura in hala de productie moderna, comuna Domnesti, jud. Ilfov (zona garii).
- Program: Luni-Vineri, 7-15.30 (30 min pauza de masa).
- Concediu de odihna si zile libere conform legislatiei in vigoare.
- Salariu net 4000 lei, cu posibilitatea de negociere in functie de competentele profesionale.
- Contract de munca cu norma intreaga, pe perioada nedeterminata.