Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam lucrator comercial Metro

ID 826089
acum 3 săptămâni
Constanta, Constanta
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Candidatul ideal:

• Experiență anterioară în comerț
• Orientare și deschidere către clienți
• Responsabilitate și seriozitate
• Dinamism și spirit de inițiativă
• Flexibilitate și spirit de echipă
• Excelente abilități de comunicare
• Cunoștințe de operare MS Office

Responsabilități:

• Să servești clienții METRO în mod activ, oferind informații despre produsele și serviciile METRO, ajutând clienții la manipularea produselor astfel încât să cumpere rapid și ușor ceea ce își doresc;
• Să asiguri prezența mărfurilor și a prețurilor la raft;
• Să recepționezi și să inventariezi stocul de marfă în acord cu legislația și standardele METRO;
• Să asiguri calitatea, prospețimea și termenul de valabilitate al produselor expuse în zona comercială și în spațiul de depozitare;
• Să încasezi contravaloarea produselor, atunci când este necesar;
• Să instruiești angajați și să acționezi pentru menținerea și creșterea motivației în colectiv;
• Să oferi suport colegilor, atunci când este necesar;
• Să asiguri ordinea și curățenia la locul de muncă.

resurseumane
ID 826089