Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam lucartor comercial magazin alimentar zona Zimbru

2.700 LEI
ID 881644
acum 2 zile
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Full time

duplicate

1

Suntem în căutarea unui coleg/colege responsabile pentru a se alătura echipei noastre pe postul de vânzător/vânzătoare din locația aflată in Bulevardul Alexandru cel Bun nr 51, Zimbru Ca lucrător comercial, veți fi primul punct de contact cu clienții noștri și veți juca un rol esențial în asigurarea unei experiențe plăcute de cumpărare.

Ce responsabilități veți avea:

•⁠ ⁠Întâmpinarea și servirea clienților conform cerințelor lor în magazin.

•⁠ ⁠Scanarea produselor și procesarea tranzacțiilor la casa de marcat.

•⁠ ⁠Acordarea de răspunsuri la întrebările clienților și furnizarea de asistență în selectarea produselor.

•⁠ ⁠Așezarea produselor și menținerea curățeniei magazinului.

Ce căutăm:

•⁠ ⁠Experiența anterioara într-un rol similar reprezintă un avantaj, dar nu este obligatorie.

•⁠ ⁠Abilități de comunicare și atenție la detalii.

•⁠ ⁠Atitudine pozitivă și orientată către clienți.

•⁠ ⁠Dorința de a învăța.

•⁠ ⁠Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu de lucru dinamic.

•⁠ ⁠Abilitatea de a manipula numerar și de a utiliza echipamente de tip casă de marcat și terminal POS.

•⁠ ⁠Disponibilitate pentru a lucra în schimburi, inclusiv weekend-uri și anumite sărbători.

Ce oferim:

•⁠ ⁠Contract de muncă pe perioadă nedeterminată

•⁠ ⁠Program de lucru flexibil

•⁠ ⁠Prime de sărbători

•⁠ ⁠Mediu de lucru modern

Contactează utilizatorul

Spinu Floris
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 881644