Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajăm livratori IAȘI, Partener oficial Glovo

2.500 LEI
ID 837289
acum 4 zile
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Transport

Tip job

Full time,    Part time

Nivel carieră

Fără studii superioare,    Necalificat

Permis de conducere
Categoria B

Firmă parteneră Glovo, cautăm sa angajăm in orașul Iași , cu forme legale, persoane active și dornice de a avea un venit stabil în concordanță cu munca depusă, astfel puteti să optați pentru un program de muncă part-time sau full-time în functie de dorința și posibilitatea fiecăruia!

Costurile fiind:

Taxe 8.5% + 100lei/săptămână (contribuție Carte de munca) la 8h
SAU
Taxe 8.5% + 100lei/săptămână (contribuție Carte de munca) la 4h

Fiecare curier beneficiază de instructaj personal!

Cerințe obligatorii:

~ Vârstă MINIM 18 ani;
~ Smartphone cu internet;
~ Mijloc de transport propriu (ex. Bicicleta/trotineta/scuter/masina);

!!!Descrierea postului!!!

Ridicarea produselor comandate deja de către client de la restaurante sau magazine și livrarea acestora.
Contravaloarea curselor sunt calculate de la momentul preluării comenzii, pana la punctul de ridicare și până la adresa de livrare (client).
Nu doar de la magazin sau restaurant și până la client.

În funcție de seriozitate,perseverență si dedicare, fiecare Curier v-a fi răsplătit cu bonusuri saptamanale pentru:

~ Condițiile meteo;
~ Număr de comenzi livrate;
~ Ore cu cerere mare lucrate.

~~Plata se face săptămânal!!! ~~

Numărul de telefon 0770176477 sau pe WhatsApp.

Cristian Robert
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 837289