Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam Lacatus mecanic pt fabrica noastra din Apahida

Salariu confidenţial
ID 808439
acum o săptămână
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

Angajam lacatus montator pentru montarea de echipamente pentru ambalat cu contract de munca pe perioada determinata.
Esti unul dintre cei care monteaza piesele dupa desenul tehnic mecanic? Daca da, atunci te invitam sa faci parte din echipa noastra.

Iti vom oferi:
- salariu platit la timp, in data de 5 a lunii urmatoare
- tichete de masa in valoare de 15 lei
- transport asigurat
- contract de munca pe perioada determinata de 3 luni, cu posibilitate de prelungire
- prima de concediu de odihna
- echipamente de lucru si de protectia muncii
- mediu de lucru curat
- program de lucru :Luni-Vineri: 06.00-14.15
- alte beneficii Ulma

Descrierea jobului
Ce va trebui sa faci?
- Sa montezi diferite componente si subcomponente dupa desenul tehnic.
- Sa efectuezi montajul subansamble si montaj final (echipamentul de ambalat) dupa desenul tehnic

Ulma Packaging
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 808439