Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Angajăm învățătoare si profesoara engleza - afterschool

Salariu confidenţial
ID 835490
acum 5 zile
Timisoara, Timis
Domeniu de activitate

Învăţământ / Educaţie

Tip job

Part time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Căutam ÎNVĂȚĂTOARE / EDUCATOARE pentru noul program de afterschool din incinta Arena Jocurilor. Dorim o colaborare pe termen lung.

Cerințe:
- Studii superioare sau liceul pedagogic
- Experienţă în lucrul cu copiii
- Abilitatea de a lucra simultan cu mai mulți copii
- Persoană calmă, apropiată de copii, creativă, organizată, spirit de echipă
- Experiența în domeniu reprezintă un avantaj.

Responsabilități:
- Suport la efectuarea temelor și susținerea diverselor activități educative
- Organizarea şi susţinerea activităţilor creative și atelierelor
- Supravegherea copiilor, sprijinirea acestora în rutinele zilnice
- Monitorizarea şi evaluarea progresului copiilor

Detalii:
- Program part-time Luni - Vineri
- Locația este pe str.Divizia 9 Cavalerie, vis-a-vis de Centrul Comercial Euro si Kappa zona Lipovei, lângă Iulius Town
- Pachet salarial în funcție de experiență

Pentru detalii sau alte informații ne găsiți la telefon 0724246585.

Persoanele interesate sunt rugate sa trimită CV-ul cu poză pe email arenajocurilor@ymail.com

WWW.ARENA-JOCURILOR.RO