Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam inginer proiectant sau desenator tehnic

Salariu confidenţial
ID 837446
acum o săptămână
Focsani, Vrancea
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie

Angajez

INGINER PROIECTANT sau DESENATOR TEHNIC

Responsabilitati:
- Produce documente grafice si alte documente de studii (DTAC, Memorii Tehnice, Intocmire Planse Tehnice, Planuri de Incadrare si situatii), plecand de la tema de proiectare incredintata;
- Respecta legislatia in vigoare privind proiectarea/construirea de infrastructuri de telecomunicatii;
- Respecta termenele de predare stabilite;
- Se asigura de coerenta documentelor intocmite si conformitatea acestora cu procedurile si instructiunile interne;
- Inregistreaza in lista de documente a proiectului, planurile si documentele produse, si asigura trasabilitatea acestora;

Cv-urile se pot trimite intr-un mesaj.
Succes!