Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Angajam Inginer Productie

4.000 LEI
ID 836113
acum 3 zile
Deva, Hunedoara
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie

DESCRIEREA LOCULUI DE MUNCA:

Firma SOLDERAFT este partenerul dumneavoastra competent, oferindu-va sisteme noi cat si second hand pentru toata gama de rafturi de tip portpalet, rafturi console, rafturi portpalet cu polita, rafturi multi-mezanin, rafturi mobile, rafturi cu polita, rafturi pentru anvelope, pentru caroserii sau platforme de depozitare, instalatii si alte facilitati de depozitare.

CERINTE:

- studii superioare tehnice de specialitate

- experienta minim 5 ani

RESPONSABILITATI:

- planificarea productiei curente(oameni, utilaje,echipamente,materii prime, materiale)

- implementarea tehnologiilor de fabricatie specifice gamei de semifabricate si/sau produse finite aflate in productia curenta(instructiuni de lucru, procese,procedee,retete de fabricatie)

- managerierea echipei din subordine (planificare, comanda, control, etc)

- coordonarea proceselor de raportare continua a activitatii desfasurate personal si de catre oamenii din subordine

BENEFICII:

- salariu motivant

- prime de sarbatori

- decontarea transportului