Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Angajam inginer geolog

1.000 EUR
ID 869656
acum o săptămână
Sibiu, Sibiu
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

duplicate
1

Descrierea jobului

Supravegheaza si supervizeaza santierele de foraje de pompa de caldura si foraje de apa.
Comunica, raporteaza zilnic stadiul executiei lucrarilor de pregatire si executia forajelor.
Este persoana de legatura cu beneficiarii lucrarilor .

Cerinte

• Obligatoriu permis categ B
• Disponibilitate deplasari si munca fizica pe santiere
• Cunostiinte minime de operare PC word excel outlook email pentru activitati de birou in Sibiu la sediul firmei
• Abilităţi de planificare si organizare și de invatare rapida
• Orientare spre rezultate
• Confortabil cu lucrul autonom
• Integritate şi onestitate