Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam inginer constructor

1.000 EUR
ID 788339
acum o săptămână
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie

Angajam inginer constructor.

CERINȚE:
- persoana serioasa, cu simt organizatoric;
- foarte responsabilă și implicată în activitate;
- capacitate de a coordona oamenii din subordine;
- posesor carnet de conducere cat B;
- capacități foarte bune de comunicare atat cu lucrătorii din subordine cât și cu reprezentanții Beneficiarului;
- experiență pe santierele in constructii de minim 5 ani
- capacitatea de a sintetiza rapid situațiile întîlnite pe șantier, de a identifica cele mai bune soluții și de a reuși implementarea acestora cu succes.

Descrierea jobului:
- coordonarea, supravegherea si verificarea eficienta a oportunitatilor echipelor din subordine
- intocmirea si urmarirea graficelor de executie
- asumarea responsabilitatilor privind executia conforma a lucrarilor
- planificare a activitatii de santier
- abilitati de urmarire eficienta a decontarilor din punct de vedere cantitativ
- program de lucru: 8 ore/zi
- experienta pe un post similar

Va rugam trimiteti mesaj!