Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam expert contabil

5.000 LEI
ID 814101
acum 3 săptămâni
Oradea, Bihor
Domeniu de activitate

Contabilitate / Traduceri

Full time

Nivel carieră

Manager/Executiv

Cerințe:
-studii superioare în domeniul contabilității
- cunoștințe vaste de legislație fiscală, aflată în vigoare
- autorizare CECCAR
- bune abilități de comunicare
- persoană organizată și atentă la detalii

Descrierea jobului:
- Întocmirea de bilanțuri, conturi de profit, pierderi și balanțe
- Fluxuri de numerar și previziuni
- Înregistrări, rapoarte și deconturi de TVA
- Contabilitate completă, conform legislației
- Respectarea prevederilor juridice, din domeniuul fiscal, contabil și financiar

Oferim:
- salarizare motivantă cu posibilitate de creștere în funcție de performanțe

Pentru mai multe detalii :
recrutareor1@yahoo.com