Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul

Angajam cuplu pentru ingrijirea si intretinerea unei gospoda

3.500 LEI
ID 827088
acum 2 săptămâni
Adunatii Copaceni, Giurgiu
Domeniu de activitate

Agricultură / Silvicultură

Suntem in cautarea unui cuplu pentru ingrijirea si intretinerea unei gospodari,
Se ofera
-cazare cu toate utilitatile incluse
-salariu 3500 ron
- Locatia se afla la 20 min de Bucuresti

Responsabilitati
-ingrijirea unui numar de 100 curcani, 70 gaini, o vacuta, doi vitei ,
-ingrijirea unei suprafete de maxim 2000 mp gazon, pentru aceasta activitate va punem la disozitie masini de tus iarba de utima generatie, noi.

Oferim si cerem seriozitate
Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati 0749215178

IULIA DANE
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 827088