Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam coordonator transport

3.000 LEI
ID 869444
acum 2 săptămâni
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Transport

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

duplicate
1

Compania de transport : RomTrans-Express.LLC care activeaza pe piata din Statele Unite ale Americii angajeaza dispecer pentru biroul din IASI.
Cerinte:
- Persoana pro-activa
- Excelente abilitati de comunicare si negociere
- Abilitati de organizare si planificare
- Stapanire la nivel conversational si scris al limbii engleze (obligatoriu)
- Cunostinte PC
- Comportament si vocabular decent!
- Capacitatea de a asimila noi informatii și asumarea responsabilităților și a deciziilor
Beneficii:
- Posibilitatea de a fi promovat
- Pachet salarial foarte motivant!
- Oportunitatea de a lucra in cadrul unei echipe tinere, in continua dezvoltare
- Program de lucru de luni pana vineri intre 15:00 si 00:00.
Responsabilitati:
- Organizarea si planificarea transporturilor
- Mentinerea legaturii permanente cu conducatorii auto
- Urmarirea si verificarea incarcarilor si a descarcarilor
- Furnizarea exacta si in timp real a informatiilor catre conducatorii auto, respectiv catre clienti
- Rezolvarea prompta si optima a transporturilor
- Desfasurarea activitatii in echipa

Salariu net in perioada de proba : 3000ron
Salariu net dupa perioada de proba : 4000 - 6000 ron (in functie de randament)
CV-uri la adresa de email : [email protected]

Florin Airinei
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 869444