Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajăm controlori calitate în fabrică de componente auto

2.000 LEI
ID 844169
acum 3 săptămâni
Timisoara, Timis
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Alătură-te și tu echipei noastre din Timișoara!
Angajăm controlori calitate în fabrică de componente auto.

Data de inceput 3 ianuarie 2022.

Dacă:
• Ai îndemânare și vedere bună;
• Ai disponibilitate de a învăța;
• Ești o persoană serioasă și responsabilă;
• Munca în 3 schimburi nu reprezintă o problemă.
• Deții permis auto (constituie un avantaj, dar nu este obligatoriu).

Aplică acum pentru un post la Exact Systems România!

Vei avea următoarele responsabilități:
• Realizarea inspecției calitative a pieselor în baza instrucțiunilor de lucru primite;
• Identificarea defectelor de calitate;
• Întocmirea rapoartelor aferente inspecției de calitate;
• Respectarea normelor de sănătate și securitate în muncă.

Oferim:
• Venit lunar 2000 lei NET;
• Tichete de masă de 350 lei;
• Plata orelor de noapte cu spor de 25%;
• Plata orelor de weekend cu spor de 75% (dacă este cazul);
• Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
• Primă pentru recomandarea unui coleg nou 600 lei NET;
• Instruire la locul de muncă.

Andreea
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 844169