Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam contabil/economist

Salariu confidenţial
ID 879573
acum 3 săptămâni
Constanta, Constanta
Domeniu de activitate

Contabilitate / Traduceri

Candidatul Ideal

-studii economice finalizate Finante/ Contabilitate
-gandire analitica si sintetica, atentie distributiva
-capacitate de lucru in echipa;
-capacitate de comunicare si relationare bune;
-abilitati de lucru cu termene limita;
-capacitate de organizare a muncii;
-simtul responsabilitatii;
-cunoasterea programului Saga;
-cunostinte de Microsoft Office;

Descrierea jobului

-realizeaza operatiuni de contabilitate financiara specifice domeniului de activitate;
-inregistrarea in programul de contabilitate a documentelor primare: facturi, chitante, bonuri fiscale, deconturi;
-evidenta registrului de casa;
-intocmeste situatii si rapoarte financiar-contabile necesare;
-mentine evidenta si arhiveaza documentele financiare cu care opereaza;

Descrierea companiei

Companie de transport persoane cu o experienta de peste 30 de ani in domeniu.

Cv-urile se pot trimite in mesaj privat.