Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam consultanți vânzări directe banca

Salariu confidenţial
ID 825884
acum 3 săptămâni
Deva, Hunedoara
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Angajam consultanți vânzări directe

Posturi vacante :
3 in Deva
2 in Orăștie
2 in Hunedoara
3 in Petrosani

Esti candidatul ideal daca:
- ai o atitudine pozitivă și tinzi catre succes;
- ai foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
- ai abilitati de a solutiona rapid situatiile dificile;
- esti dornic/a de afirmare si de a invata lucruri noi;
- ai spirit de echipa;
- privesti proiectele ca pe o provocare si o oportunitate de dezvoltare;
- ai cel putin studii medii, preferabil studii superioare finalizate;
- experienta minima in vanzari directe.
Acest job poate fi o provocare și o oportunitate de dezvoltare!

Descrierea jobului
- promovarea si vanzarea produselor de creditare ale bancii;
- colecteaza documentele necesare si oferă consultanță persoanelor interesate;
- raporteaza zilnic rezultatele catre coordonatorul de vânzări;
- prestează alte activități și sarcini profesionale planificate de superiorul ierarhic.

Se ofera:
- contract de munca;
- salariu fix + comision din vanzari ( 1386 RON + 5000 RON )
- training vânzări;
- posibilitate de promovare;
- loc de munca placut intr-un colectiv performant și placut și tânăr.

Așteptăm CV- urile celor interesați până în data de 15.06.2021 la adresa de mail: sandu.pantya.alior@aptbroker.ro

Sandu Pantya
ID 825884