Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam Consultant Vanzari in Roznov

Salariu confidenţial
ID 836086
acum 2 săptămâni
Roznov, Neamt
Domeniu de activitate

Vânzări,    Agricultură / Silvicultură

Full time

Nivel carieră

Necalificat

Descrierea jobului
- activitatea de vanzare/incasare
- consilierea, deservirea rapida si amabila a clientilor
- mentinerea ordinii si curateniei la locul de munca
- implicare in promovarea produselor
- gestiunea magazinului: stocuri, vanzari, preturi, inventare
- atentia si corectitudinea in etapa de incasare si emiterea bonului fiscal
- intretinerea si aranjarea marfii in magazin
Cerinte
- amabilitatea si orientarea catre clienti
- abilitati de comunicare, vanzare, negociere
- seriozitate, responsabilitate, loialitate, hotarare, adaptabilitate, autocontrol
- atitudine pozitiva
- spirit de observatie, rabdare, viteza de reactie, capacitate de orientare in spatiu
Experienta in domeniul furajelor si vanzarilor constituie avantaj!
Avantaje:
- Contract pe perioadă nedeterminată
- Salariu fix + bonusuri
- Posibilitаtеа dе а аcumulа cunoștințе și experiеnță în domеniu
- Șansa unei cariere de succes într-o companie aflată în plină ascensiune
Dacă te regăsești în descrierea anterioară, nu ezita să aplici pentru această oportunitate profesională!
Aplicare CV: tas.roznov@gmail.com sau in Magazin
Relatii la: 0731810424

TAS DEPOZIT
ID 836086