Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam consultant vanzari credite

Salariu confidenţial
ID 808363
acum o săptămână
Oradea, Bihor
Domeniu de activitate

Bancar

Full time

Responsabilitati si atributii:
Cunoasterea in detaliu a produselor si serviciilor Bancii dedicate Clientilor;
Promovarea in mod constant a produselor si serviciilor Bancii, in unitate si in afara unitatii, dezvoltarea calitativa si cantitativa a portofoliului de clienti, mentinerea relatiilor cu acestia, asigurandu-le servicii prompte si la inalte standarde profesionale;
Identificarea nevoilor potentialilor clienti si prezentarea ofertei de produse si servicii a băncii;
Cerinte:
Bune abilitati de prezentare, vanzare;
Persoana ambitioasa, organizata, cu putere de convingere;
Persoana cu initiativa, capabila sa lucreze independent si in echipa;
Excelente abilitati de comunicare;
Capacitate de organizare si planificare a activitatilor curente;
Studii superioare sau medii;
Experienta in domeniul bancar constituie avantaj Oferim:
Training
Mediu de lucru placut
Pachet salarial atractiv
Posibilitate de dezvoltare pe plan profesional