Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam consultant vanzari

Salariu confidenţial
ID 836027
acum 2 săptămâni
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Ești pregătit pentru o poziție de consultant vânzări?
Pe scurt, o astfel de ocupație presupune ca angajatul să fie vocea brandurilor pentru care lucrează.

Ce asteptari avem de la tine?
-Bune abilitati de comunicare
-Bine organizat, dinamic, serios
-Empatic, rabdator
-Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat
-Abilitati PC

Ce iti oferim?
-Mediu de lucru stabil
-Sesiuni de training si dezvoltare profesionala
-Consultatie stomatologica anuala
-Posibilitatea de a-ti dubla sau tripla salariul de bază
-O atmosfera prietenoasa

Responsabilitati:
-Cunoasterea in detaliu a produselor
-Consilierea telefonica a clientilor
-Vanzarea si promovarea produselor telefonic
-Efectuarea unor operatiuni administrative: facturare, incasare, receptie marfa

Daca te pliezi pe nevoile si cerintele noastre trimite-ne un CV la adresa de email: info@hdentalstore.ro

Amalia
ID 836027