Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam consilieri imobiliari cu/fără experiența

1.000 EUR
ID 826143
acum 3 săptămâni
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Imobiliare

Agenția Imobiliară Loial Casa, angajează consilieri imobiliari cu/fără experiența .

Candidatul ideal
- Persoană activă, pozitivă, dinamică, orientată spre rezultat.
- Bune abilităţi de negociere;
- Să aibă spirit puternic de echipă;
- Initierea, mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii.
- Contactarea clientilor si oferirea de consultanta imobiliara acestora.

Descrierea jobului
- Salarizare motivanta;
- Instruire permanenta in tehnici de vanzare / negociere;
- Mediu profesionist, mijloace moderne de lucru si publicitate, logistica performanta, baze de date de ultima ora.
- Publicitate la tot portofoliul de proprietati, gratuit.
- Telefon mobil, masina, birou propriu.
- Performanta - este recunoscuta si apreciata corespunzator.

Dacă dorești sa faci parte din echipa noastră, atașează un CV
pe adresa de e-mail loial.casa@yahoo.com
și te contactam noi.