Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam consiliera de vanzari in mall-ul din Deva

Salariu confidenţial
ID 819736
acum o săptămână
Deva, Hunedoara
Domeniu de activitate

Vânzări

Angajam consiliera de vanzari pentru magazinul Meli Melo Paris, ce urmeaza sa se deschida in mall-ul din Deva la sfarsitul lunii aprilie 2021. Magazinul comercializeaza o gama variata de accesorii de moda/ cadouri/ produse de sezon si este prezent in Romania in peste 60 de locatii.

Cautam persoane cu abilitati conversationale dezvoltate, care sa fie permanent in ajutorul clientilor si sa ofere o consiliere de calitate acestora. Oferim salariu fix + comision din vanzari + bonusuri in functie de performanta magazinului. Angajarea se poate face incepand cu data de 8 aprilie.

Responsabilitati:
- consilierea clientilor si informarea acestora despre produse
- incasarea vanzarilor (cash/card)
- utilizarea casei de marcat
- receptia marfii
- pregatirea magazinului pentru activitatea de vanzare

Cerinte:
- orientare permanenta catre client
- abilitati de comunicare dezvoltate
- aspect ingrijit
- capacitate de a lucra in echipa

Constituie avantaj:
- experinta pe post similar
- experienta in lucrul cu casa de marcat/POS
- cunoasterea limbii engleze

Trimite-ne CV-ul tau pe adresa de mail indicata sau pe whatsapp la numarul de telefon atasat, sau prin mesaj ca raspuns la acest anunt. Doar anumiti candidati vor fi selectati si chemati pentru un interviu.

Pau Catalin
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 819736