Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Angajez muncitor necalificat constructii
Construcţii / Amenajări
Salariu: 2.700 LEI
Acum 15 ore Cluj-Napoca, Cluj
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Grafician / video editor. Job part time. Ps, ai, ae.
Fără studii superioare / Junior/Entry Level  |  Grafică / Webdesign / DTP
Salariu: 2.500 LEI
Acum 16 ore Cluj-Napoca, Cluj
Recrutam Inspectori Asigurari - Asistenti in Brokeraj
Asigurări / Consultanță
Salariu: confidenţial
Angajam muncitori necalificati construcții
Salariu: 4.000 LEI
Acum o zi Cluj-Napoca, Cluj
Cautam ajutor de cofetar in Cluj-Napoca / part time / 4ore
Part time  |  Student / Necalificat / Fără studii superioare / Junior/Entry Level  |  Producție / Alimentație / Comerț
JobZZ.ro

Angajam consiliera vânzări in Insula Cosmetice Vivo! Cluj

3.000 LEI
ID 846374
acum 3 luni
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Angajam consiliera vânzări in Insula Cosmetice profesionale open space situata in Vivo!Cluj ( program full time )

Cerințe minime:

-Bune abilitați de comunicare, spirit de observație in anticiparea nevoilor clientului si consilierea lui in alegerea produselor cosmetice adecvate.

-Abilitați de operare pe calculator, cunoașterea pachetului Office este un plus.

-Punctualitate, seriozitate si profesionalism.

-Capacitate si dorinta de învățare in vânzarea consultativa, abilitați de organizare si eficientizare timp.

Atribuții job:

Consilierea clientului in alegerea produselor cosmetice profesionale potrivite nevoilor sale ce sunt comercializate in magazinul open space de la branduri de renume international precum Kerastase, Guinot, Wella, Joico, Opi, Olaplex etc.

Oferta noastră consta in salariu fix 2800 lei net + comision din vânzări + bonus fix pentru munca in weekend + alte beneficii.

Daca doresti sa faci parte dintr-o echipa de profesioniști așteptam CV-ul pe email office@vedo.ro sau mesaj.