Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam coafeza/hairstylist

Salariu confidenţial
ID 854710
acum 2 săptămâni
Sighisoara, Mures
Domeniu de activitate

Sport / Frumuseţe

Tip job

Part time,    Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

Bine te-am gasit. Ne bucuram ca ai ajuns sa citesti aceste randuri. Suntem in cautarea unei persoane motivate care sa se alature echipei Meraki
Iti vom spune deschis ce astepari avem :

Candidatul dorit:
Organizat. Reusesti mereu sa te incadrezi in timpi si iti mentii agenda organizata.
Comunicare. Sa ai abilitati de comunicare si relationare.
Dezvoltare. Iti place sa inveti si sa te dezvolti continuu
Energie, atitutine pozitiva. Ne place sa oferim zambete.
Simtul umorului. Ne ajuta sa ne facem munca mai cu spor , si ne leaga mai mult ca o echipa.

Descrierea jobului
Ce va face noul membru ?

Prestezi servicii de infrumusetare de cea mai buna calitate, atat tehnic cat si estetic;
Diagnostic si recomandare de produse profesionale catre clienti;
Respecti programul de lucru
Promovezi serviciile si produsele disponibile in salon
Consiliezi clientii
Colaborezi eficient cu ceilalti membri ai echipei salonului
Respecti procedurile administrative ale companiei;

Ce oferim?
Pachet salarial motivant (carte de munca, comision din incasari, bonusuri in functie de realizari versus obiective, pentru servicii si vanzari de produse)
Traininguri periodice, perfectionarea continuă și siguranța locului de muncă sunt prioritățile noastre;.

Experienta in domeniu. Constituie un avantaj.

Daca te-am convins, trimite-ne un mail cu CV-ul tau pe adresa de merakisighisoara@gmail.com .

Te asteptam cu drag!

Meraki Professional Beauty
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 854710