Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam casier

Salariu confidenţial
ID 835818
acum 3 săptămâni
Timisoara, Timis
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Full time

Nivel carieră

Necalificat

Mega Image Shop&go isi mareste echipa, suntem in cautare de colegi pentru postul de casier/ lucrator comercial. Magazinul se afla in cladirea de la Nokia, program flexibil, full time.

Responsabilitati:

preluarea marfii, aranjarea marfii la raf si in magazie

implicare activa in promovarea produselor

efectuarea operatiunilor pe casa de marcat,

sa dai dovada de amabilitate si promptitudine in relatia cu clientiI si colegii de lucru.

sa asiguri ordinea si curatenia spatiului tau de lucru.

Pentru mai multe informatii sunati la nr de tel din anunt.

Girleanu Iasmina
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 835818