Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam camerista cu experienta

2.900 LEI
ID 860825
acum 2 săptămâni
Poiana Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Hotel de 4 stele din Poiana Brasov cauta Camerist/a.

Cerinte:
Experienta pe un post similar, in domeniul hotelier, reprezinta un avantaj.
Comunica eficient cu superiorii si cu ceilalti membri ai echipei.
O persoana comunicativa, calma și proactiva.
Se adapteaza volumului si vitezei de lucru.

Responsabilitati:
Efectueaza serviciul de curatenie in camerele alocate, conform gradului de ocupare al hotelului, respectand procedurile de lucru.
Raporteaza Managerului/ Guvernantei activitatea departamentului.
Mentine curatenia spatiilor publice aferente zonei de care este responsabil/a.

Beneficii:
Salariu atractiv in functie de experienta:2600-2900 (include bonuri de masa)
Decontarea transportului.
Bonuri de masa.
Posibilitatea unei colaborari de lunga durata.

Asteptam sa ne contactati!

Moisiu Andreea
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 860825