Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam Buyer

Salariu confidenţial
ID 845403
acum o săptămână
Oradea, Bihor
Domeniu de activitate

Achiziţii

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Candidatul Ideal
• Absolvent studii superioare economice sau tehnice
• Nivel de cariera: experienta in domeniul comercial (de preferat achizitii) de minim 2 ani
• Cunostinte limba engleza
• Persona organizata si cu abilitati de comunicare si negociere
• Cunostinte utilizare MS Ofice (Word, Excel, PowerPoint, Outlook etc)
• Capacitate de analiza si sinteza a informatiilor
• Capacitate buna de rezolvare a problemelor
• Limba engleza nivel mediu, limba maghiara prezinta un avantaj
• Permis de conducere

Descrierea jobului
• Negociază preţuri, contracte cu furnizorii conform obiectivelor specifice companiei (cantităţi, preţuri, termene); interactionarea constanta telefonica cu clientii
• Oferă suport la comandarea de materiale în caz de deficit
• Elaborează şi implementează strategii de achiziţie
• Se asigură că cerinţele clienţilor sunt îndeplinite prin negocierea unor contracte complexe cu furnizorii
• Identificarea si selectarea furnizorilor de materii prime, materiale si servicii, pe plan local, national si international
• Intocmirea de raportari periodice specific

Descrierea companiei
TEHNOMIR ENERGY este printre putinele companii care oferă servicii complete clienților in domeniul sistemelor fotovoltaice.
Avand o experiență de peste 15 MW in Romania, din care 10 MW sisteme fotovoltaice tip auto-producător industrial si rezidențial.
Suntem responsabili de la planificare, proiectare, autorizare pana la furnizare, montaj si mentenanța sistemelor fotovoltaice.

Tehnomir Energy
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 845403