JobZZ.ro

Angajam bucatareasa pensiune turistica 4 stele

3.000 LEI
ID 705388
acum o zi
Ghimbav, Brasov
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare

Angajam bucatareasa pentru restaurant cu meniu traditional, aferent pensiune turistica 4 margarete in localitatea Poiana Marului jud.Brasov. Oferim cazare , masa, contract de munca pe perioada nedeterminata si conditii salariale avantajoase.

Cosmin
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 705388

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Operator productie
Full time  |  Fără studii superioare / Junior/Entry Level  |  Producție
Salariu: confidenţial
Acum 5 zile Ghimbav, Brasov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Receptionera Centrul medical pronia
Part time  |  Junior/Entry Level  |  Secretariat / Office / Back Office
Salariu: 1.300 LEI
Acum 2 minute Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Angajam colaboratoare testare incaltaminte
Cercetare - dezvoltare
Acum 2 minute Iasi, Iasi
Casier, bucatar, operator gpl
Full time  |  Junior/Entry Level / Fără studii superioare / Necalificat / Mid-Level / Student  |  Alimentație / Comerț / Petrol / Gaze / Prestări servicii / Turism / Restaurante / Hoteluri / Vânzări
Acum 18 minute Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Educatoare calificata
Full time  |  Învăţământ / Educaţie
Salariu: 3.000 LEI
Acum 19 minute Bucuresti, Bucuresti-Ilfov