Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam BARISTA

2.000 LEI
ID 863631
acum 2 săptămâni
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Full time

Nivel carieră

Necalificat

Fii parte din echipa noastră! Angajam BARISTA pasionat de cafea!

Descriere job:

-Întâmpinarea căldurosă a clientii în local;
-Educarea clientiilor in privinta meniul nostru, oferirea recomandarilor bazate pepreferintelor acestora;
-Preluarea comenzilor clientilor și de efectuarea plătilor.

RESPONSABILITĂȚI :

-Prepararea băuturilor băuturilor calde și reci și servirea acestora după retete;
-Menținerea locului de muncă curat și organizat;
-Mentinerea evidentei stocului de produse, necesarului și protocolului;
-Încasarea și gestionarea casei de marcat;
-Transmitere feedback-ul clientilor către manager și recomandarea modificarii elementelor nefavorabile functionalită ii si câștigurilor.

CERINTE:
-Persoana comunicativa și responsabila;
-Abilitați de a interacționa cu clienții;
-Punctualitate și corectitudine.

Experienta in latte art constituie un avantaj!

PROGRAM:

-Se lucreaza in doua ture;

Luni - Vineri: 8:00 am - 9:00 pm
Sambată: 9:00 am - 17:00 am
Duminică: Închis

BENEFICII:

-Salariul se recalculeaza odata cu incheierea perioadei de proba, de asemenea, o data la 3 luni dupa aceea;
-Consumatia personalului este trecuta ca si protocol in rapoartele zilnice;
-Mediu de lucru tanar si prietenos, prielnic dezvoltarii profesionale.

CuPasiune
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 863631