Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam asistent medical

3.000 LEI
ID 827101
acum 2 săptămâni
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Medical / Farmacie

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Candidatul ideal

Ești deja mai apropape dе noi cu cel puțin un pas dacă:

- Ești optimist(ă) și vesel(ă). Și nouă ne place mult să zâmbim;
- Îți îndeplinești foarte bine sarcinile dе lucru atât individual, cât și împreună cu colegii;
-Ritmul dе lucru alert reprezintă o provocare, nu un impediment;
-Ai studii postliceale/universitare de asistent medical;
-Ai capacitate optimă de comunicare, organizare si relationare cu medicii si pacientii;
-Dai dovada de seriozitate si profesionalism;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Asistarea medicilor pe parcursul consultatiilor si procedurilor
- Inregistrarea si intocmirea de documentatie specifica
- Administrarea tratamentelor intravenoase sau orale si instruirea pacientilor asupra acestora
- Recoltarea probelor pentru prelucrarea de laborator
- Pregatirea pacientilor pentru interventii

Cerinte

- Studii postliceale/universitare de asistent medical
- Buna capacitate de comunicare, organizare si relationare cu medicii si pacientii
- Seriozitate si profesionalism
- Competente de utilizare PC

Beneficii

- Contract de munca full time (8h) pe perioada nedeterminata
- Fara ture de noapte
- Salariu de incadrare de la 3000 lei
- Program flexibil
- Se ofera training specializat in domeniu
- Dobandirea de experienta profesionala intr-un centru medical privat de renume
- Mediu de lucru placut si antrenant
Descrierea companiei

Primul Centru de Fertilitate din zona Moldovei () va asteapta cu profesionalism si caldura in cadrul Omini Clinic. Suntem prima clinica de Fertilizare in Vitro din zona Moldovei si una din clinicile FIV in care se pot efectua majoritatea tehnicilor de Reproducere Umana Asistata. Fiecare pacient este unic pentru noi si de aceea il tratam cu maxim de respect si intelegere. Ce inseamna acest lucru? Servicii medicale complete si plus de confort pentru pacient, care poate opta pentru o gama larga de proceduri si analize fara a fi nevoit sa mearga de la un laborator la altul. Inca de la inagurare am pus la dispozitia pacientilor nostrii , primul bloc operator privat – avizat de Ministerul Sanatatii. Ulterior, printr-o investitie curajoasa si calculata, am amenajat un Centru de Fertilitate capabil sa utilizeze cu succes ultimile tehnici de Reproducere Umana Asistata.
CV-urile se vor trimite pe adresa de mail: catalina.munteanu@ominimaterna.ro