Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul

Angajam Asistent Manager/Secretariat-lb. maghiara si engleza

2.500 LEI
ID 835126
acum 4 săptămâni
Floresti, Cluj

Serviciu Clienți / Call center,    Secretariat / Office / Back Office

pecificatiile postului Nivelul de studii: Studii superioare, preferabil in domeniul tehnic sau economic.

Calificarea necesara:

• Operare PC: Word, Excel.

• Cunostinte limbi straine: LIMBA MAGHIARA si LIMBA ENGLEZA– nivel avansat de comunicare;

Candidatul ideal

- Persoana activa, sociabila si harnica;

- Bune abilitati de comunicare, atat verbal cat si in scris;

- Atentie la detalii si capacitati bune de relationare; - Abilitati excelente de operare PC, Pachet Office (in deosebi Excel);

- Disponibilitatea de a invata lucruri noi;

- Cunoasterea limbii maghiare si engleza la nivel avansat;

- Skilurile de marketing si comunicare reprezinta un avantaj;

- Cunostinte utilizare social media (facebook, instagram) reprezinta un avantaj;

Descrierea jobului Responsabilitati:

- Preluarea si directionarea apelurilor telefonice;

- Prelucrari ale bazei de date;

- Organizarea evidentei actelor si contractelor emise de societate sau primite de la terti; - Gestionarea corespondentei e-mail: primire si redactare;

- Asigurea protocolului pentru clientii si vizitatorii companiei;

- Oferirea de suport si asistenta managementului companiei, in activitatile administrative curente; - Intocmirea de rapoarte specifice si analize necesare optimizarii activitatii; - Gestionarea relatiei cu diversi furnizori;

- Pregatirea, redactarea, listarea si evidenta diferitelor documente interne;

- Alte activitati de back-office.

Beneficii

- Salar fix;

- Pregatire si consiliere in cadrul firmei;

- Logistica si birotica necesara;

- Mediu de lucru placut si antrenant.

HIROS ROM SRL – Abatorului 1A, Floresti.